Каталог
Укр
0
Мій кошик
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

У далекому 1928 році відбулося багато подій, але одна з них назавжди змінила світ — народження Міккі Мауса. Швидше за все ви вже знаєте, що цей герой обожнює пригоди і постійно прагне до нового. Однак через свою допитливість він часто потрапляє у халепу, і якщо раніше йому доводилося виплутуватися самому, то зараз йому будете допомагати ви і ваша дитина.
Він немов переносить віртуальний мультяшний світ в реальність. Головний герой і всі його друзі є точною копією персонажів з мультфільму. Більш того, машини, літаки, ракети та інші аксесуари створюють приємну атмосферу гри з якої вже неможливо вирватися.
Ви можете надіти зі своєю дитиною комбінезони і допомогти Міккі Мауса доглядати за фермою. Можете одягнутися в костюм космонавтів і відправитися разом з персонажем на місяць, а можете просто відвідати магазин морозива разом з Мінні Маус. І це далеко не всі можливості, які надають набори LEGO Mickey and friends...
Дитина може грати як в наодинці, так і разом з друзями. При цьому всі набори цієї серії можна поєднувати з іграшками інших лінійок. Це відкриває ще більше можливостей для творчості і веселощів.
Кожна цеглинка LEGO Mickey Mouse зроблена з високоякісного пластику, який не боїться падінь, подряпин, деформації та інших неприємностей. Більш того, конструктори зберігають свій первинний зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. Разом з тим кожен конструктор ЛЕГО Міккі Маус проходить ретельне тестування ще на етапі виробництва, тому відповідає всім галузевим стандартам якості і не може нашкодити дітям.

Немає товарів

Вгору