Каталог
Укр
0
Мій кошик

Якісні брязкальця прорізувачі від світових дитячих виробників

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Перші місяці найважливіші та надзвичайно насичені у житті немовляти і його родини. Підвищити комфорт малюка і допомогти йому пережити складності перших фізіологічних змін допоможуть дитячі брязкальця. Вони стимулюють розвиток дитини, зацікавлюють її, прищеплюють нові навички та вміння.

Тренувати моторні функції та підтримувати загальний розвиток дитини допоможуть брязкальця для новонароджених. Вони мають барвистий, візуально привабливий та ергономічний дизайн, розроблений із урахуванням фізіологічних особливостей малюка. Такі продукти орієнтовані на стимуляцію органів зору і слуху малечі.

У русі брязкальця звучать: залежно від дизайну і наповнення порожнин, вони можуть шурхотіти, гриміти чи дзвеніти. Спеціальні заглиблення під природний хват адаптовані до крихітної ручки немовляти. Брязкальця на дитячий візочок — музичні підвіски, які можна прикріпити навіть на ліжечко. Такі іграшки тренують хапальний рефлекс і розширюють діапазон сенсорних відчуттів: дотиків, звуків, візуального сприйняття.

Прорізувачі для зубів знімають біль і формують правильний прикус

 

Особлива конструкція стимулює кровообіг у яснах і зменшує больові відчуття. Іграшки допомагають дитині легко пройти непросту фазу прорізування зубів: малятко менше страждає від болю, поводиться спокійніше, не плаче і швидко засинає.

Вгору