Каталог
Укр
0
Мій кошик
Фільтр
Бренд
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Якщо ви не можете жити без творчості, то ловіть шанс, надихаючись ідеями з побутового життя, історичних подій, популярною культурою, відомими особистостями або фільмами, і створюйте власний мікросвіт. ЛЕГО Айдіас — це серія компанії, що дозволяє шанувальникам конструкторів представити свій проект, деталі для складання якого будуть виготовлені і представлені всьому світу. Немає меж фантазії!
Втілюйте в життя тисячі думок, які в майбутньому можуть стати продуктами фірми. Якщо вам більше 13-ти років, тоді ви можете взяти участь у конкурсі. Також можна голосувати за вподобані проекти інших учасників. Коли ідея набирає 10 000 голосів за необхідний час, її оцінює експертна комісія. Після цього етапу модель цілком може стати реальним продуктом, який буде продаватися на полицях місцевих магазинів.
Група експертів визнала дуже привабливими вже багато ідей охочих, і вони стали наборами ЛЕГО Айдіас. Такі задумки можуть бути винайдені справжніми професіоналами, такими як фан-дизайнером Крістофом Руджі. Він захоплюється космосом і тому створив деталізований проект міжнародної космічної станції, який комісія обрала як ідеальну іграшку для святкування 10-річчя серії.
Але задумки можуть творити не тільки конструктори або інженери, а прості фанати. Наприклад, Леандро Таяг створив робота-трансформера, який перетворюється в машинки й літаки. Робота поціновувача конструкторів набрала 10 тисяч голосів, отримала задовільну відповідь експертів, і тепер конструктором грають багато інших фанатів.

Вгору